נכון שנמאס לך לעבוד בשביל אחרים? תחשוב בעצמך על האפשרויות העומדות בפניך בעולם התעסוקתי של היום. אתה יכול לעבוד בתור שכיר, מפיץ או סוכן שטח במשכורת בסיס עם עמלות מכירה ואשליה של יציבות (משרה קבועה עד שהבוס או המצב הכלכלי יכתיב אחרת). אתה יכול כמובן לרכוש בממון רב קו חלוקה של אחת החברות הגדולות, לקנות רכב ולשאת בהוצאות. כך תהפוך את עצמך ל"שכיר ללא זכויות".

אבל אפשר גם אחרת, קלאס-פוד מציעה לך הזדמנות אמיתית לעסק עצמאי משלך. ביחד ניצור וננהל קו לקוחות קבוע ואיכותי ונשווק להם סל מוצרי מזון מצוננים ממיטב התוצרת הישראלית.

 

מה אנחנו עושים?

קלאס-פוד היא חברת שיווק והפצה של מוצרי מזון מצוננים, במילים אחרות אנו מספקים מוצרים שנמצאים במקררים של חנויות ורשתות פרטיות. את החברה הקים ומנהל גם היום אילן אודי, מקצוען אמיתי בתחום. הלקוחות שלנו הם בעלי חנויות פרטיות, רשתות קטנות ועוד. קלאס-פוד מקבלת בברכה לקוחות חדשים ומנהלת איתם יחסי win – win. המוצרים שלנו מגיעים ממיטב היצרנים הקטנים, מוצרים איכותיים וטריים, במגוון סוגים וטעמים – בדיוק כמו שהלקוחות של היום מחפשים. אנחנו פועלים במרכז לוגיסטי הממוקם במרכז הארץ, עם נגישות מצויינת לאזור המרכז. המרכז שלנו קולט את כל הסחורה מהיצרנים, מאחסן אותה ומכין אותה למשלוח ללקוחות.

 

וכאן אתה נכנס לתמונה...

האם אתה אוהב את העיסוק במסחר? מכירה? לעבוד מול בעלי עסקים ופחות מול לקוחות פרטיים? עולם האוכל מעניין אותך? מסקרן אותך לגלות טעמים חדשים, להתעסק בהם? משרדים וחללים סגורים מדכאים אותך, כבר בבית ספר אמרו שיש לך קוצים ב... ? והכי חשוב? אתה בטוח בעצמך ויודע שאם תחליט ותתאמץ – אתה תשיג את היעדים שלך? אז מה אתה אומר? שווה שנפגש?

 

עסק עצמאי משלך - איך זה קורה?

מיד לאחר שנפגש ונערוך לך היכרות מקיפה עם החברה והמוצרים נערוך הסכם מסודר שיגדיר היטב את מערכת היחסים העסקית (כי עם שותפים טובים צריך הסכמים מסודרים). אנו נלווה ונייעץ בכל הקשור לרכישת ומידוף הרכב ונצייד אותך בכל מה שצריך כדי להתחיל למכור. נלמד אותך את קו הלקוחות ונעשה היכרות מסודרת עם הלקוחות הקיימים ונעניק לך הכוונה לגבי גיוס לקוחות חדשים. בתקופה הראשונה, נהיה צמודים אליך, ממש צמודים, ונענה על כל שאלה או התלבטות. לאורך כל הדרך נדאג לעשות הכי טוב את העבודה שלנו ולערוך פעילות שיווקית מצויינת, להרחיב את סל המוצרים, להציג בפניך טעמים של מוצרים חדשים ולהדריך אותך לגביהם. הכל, כדי שתוכל לממש את היעדים שהצבת לעצמך.

 

אז איך מתחילים?

מתקשרים אלינו לטלפון 053-9425914 או שולחים מייל

ואנחנו מיד חוזרים ומתאמים פגישת היכרות ללא כל התחייבות מצדכם.

משווק קלאס-פוד – הזדמנות לעסק מצליח משלך.

053-9425914