למביט מן הצד נראה כאילו אנו חיים בעולם של מוצרי מזון בוטיק, תוכניות הבישול בטלוויזיה, שוקי איכרים בכל פינה, כל מאפיה היא בוטיק לחם וחנויות מתמחות בגבינות או יין הם חזון נפוץ במקומותינו.

בפועל, המעבר מייצור ביתי לחברים, ירידים וכו' לייצור ושיווק מוסדר (לאחר קבלת רשיון יצרן) הוא כלל לא פשוט, שוק המזון רווי במוצרים חדשים ונשלט על ידי החברות הגדולות, עלויות גבוהות הופכות את ההפצה לכמעט לא כדאית כך שבמקרים רבים נראה כי מהלך ההתרחבות יסודו בטעות.

 

קלאס פוד מציעה לכם פתרון שונה.

כחברה הפעילה כבר כ-20 שנה המפיצה מגוון רחב של מוצרי איכות מצוננים לחנויות ורשתות פרטיות, אנו משווקים למעל 200 חנויות בכל אזור המרכז (גדרה עד חדרה) ומגייסים לקוחות חדשים מדי חודש.

הלקוחות שלנו הם רובם ככולם לקוחות קבועים, איכותיים ובעלי קהל צרכנים שיודע להעריך מוצרים ברמה גבוהה ומוכן לשלם עבורם. היצרנים שאנו מחפשים הם יצרנים קטנים ואיכותיים שמעוניינים להפיץ את המוצרים שלהם במספר גדול של חנויות וערוכים לכך מבחינת תהליכי הייצור.

 

חושבים שאתם מתאימים? יש לכם מוצר אטרקטיבי לשיווק בחנויות? מסוגלים להתחייב לכמויות ולאספקה קבועה ויציבה – פנו אלינו ונתאם פגישת היכרות.

הצעה ליצרנים

053-9425914